"Oferujemy na wynajem ciekawe pod względem architektonicznym prestiżowe kamienice. Naszą konkurencyjną cenowo propozycję kieru- jemy do klientów zaintere- sowanych dłuższymi okresami najmu oraz współpracą z doświadczonymi i kompe- tentnym zarządcą".

Anthony O'Connor Dyrektor Zarządzający
Anthony O'Connor Dyrektor Zarządzający" />

Nasz zespół

 

Anthony O’Connor     Dyrektor Zarządzający  - (licencjat w dziedzinie handlu, certyfikowany biegły rewident, studia MBA)  
Anthony O’ Connor jest założycielem i Dyrektorem Zarządzającym firmy. Ukończył studia MBA w London Business School oraz studia licencjackie na University College Cork w Irlandii. Jest dyplomowanym biegłym rewidentem posiadającym certyfikat Instytut Biegłych Rewidentów Anglii i Walii (ICAEW).
Anthony O’Connor był partnerem Ernst & Young LLP (biuro w Londynie).

                                   

 

 

 

Anna Michalska   Prawnik
Anna Michalska-Rożańska w 2009 r. rozpoczęła współpracę z Bell Capital Polska Sp. z o. o. i jest odpowiedzialna za kwestie prawne spółki. W 2008 r. ukończyła prawo na Wydziale Prawa i Administracji na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim w Lublinie. Ponadto, Anna zajmuje się niektórymi kwestiami związanymi z zarządzaniem nieruchomościami. Przed dołączeniem do Bell Capital Polska Sp. z o. o., pracowała w ECDDP Sp. z o.o.

 

Mikołaj Kwiatkowski Zarządca Nieruchomości
   

 

Beata Ładziak     Główna Księgowa
Beata Ładziak ukończyła  Szkołę Główną Handlową. Pracuje jako księgowa od 1997 i posiada certyfikat Ministerstwa Finansów. Dołączyła do Bell Capital Polska w 2005 r. Beata zarządza Działem Księgowości i odpowiedzialna jest za całokształt spraw finansowo-księgowych, w tym sporządzanie raportów wewnętrzynych oraz sprawozdań finansowych, kadry i płace, jak również wszelkie rozliczenia podatkowe.  

 

Patrycja Wilamowska  Księgowa
 
 


                                                                    

powered by Twoje-Bielsko.pl | code by IT-Touch.pl | design by Danka Wypych